Kârlı Yatırımın Yeni Adı: Güneş Enerjisi

Varlıklarınızı değerlemek için GOEN® Güneş Enerji Santralleri'ni tercih edin, başka hiç bir yerde elde edemeyeceğiniz avantajlardan faydalanın.

Avantajlar ›


Anahtar Teslimi Çözümler

GO Enerji, tüm hizmetlerini anahtar teslimi sunmaktadır. Güneş Enerji Santralleri (GES), yatırım danışmanlığından ön değerlendirmelere, tasarımdan kuruluma, yasal izinlerin temininden devreye almaya kadar tüm aşamaları tamamlanarak, çalışır durumda teslim edilir.


Yalnızca gelir elde etmek için değil doğayı korumak için de Güneş Enerji Santralleri (GES) yatırımları doğru tercihtir. Bu özelliği sayesinde Dünya genelindeki yatırımcıların çoğunun bir numaralı tercihi artık Güneş Enerjisi olmaktadır.Güneş Enerji Santrali, GOENGES


Yatırımlarınız için Hizmetlerimiz


Projelendirme ve Kuruluma Artı Olarak, Öncesi ve Sonrası Hizmetler


Güneş Enerji Santrali Danışmanlık, GOENGES

Danışmanlık

Yatırım Değerlendirmeleri

Güneş Enerji Santrali (GES) yatırımı yapmayı değerlendiren kişi ve kurumlar için, uzman ekibimiz ile, ilgili değerlendirmeler, anilizler, tavsiyeler ve yatırım fizibilite raporunun hazırlanmasını sunuyoruz.

Güneş Enerji Santrali Ölçümleme, GOENGES

Ölçümleme

Güneş Potansiyeli Analizi

Yatırım yapmadan önce, talep edilen saha için güneşlenme potansiyelinin ölçümlenmesi, raporlanması ve ilgili kamu kurumlarına sunulması için yerinde-fizikî ölçümleme sunuyoruz.

Güneş Enerji Santrali Bakım, GOENGES

Bakım

Santrallerin Düzenli Kontrolü

Kurulumu tamamlanarak devreye alınan GOENGES®'in performansının takibi ve arttırılması için; özel tekniklerimiz ile kontrol, 7/24 uzaktan takip-izleme ve raporlanma, Bakım Hizmeti'miz dahilindedir.

Güneş Enerji Santrali İşletim, GOENGES

İşletim

Santrallerin Korunması, Yönetimi

Kurulumu tamamlanarak devreye alınan GOENGES®'in 7/24 fiziki takibi, özel güvenlik ekiplerince korunması, yönetimi, küçük çaplı bakım ve temizlik gibi servisleri İşletim Hizmeti'miz kapsamında sunmaktayız.


Bu Kârlı Yatırım Aracından Faydalanın

Bütün avantajları ve getirileri ile siz de Güneş Enerji Santrali yatırımcısı olun


Haber Bültenine Kaydolun.

GO Enerji ve Güneş Enerjisi Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olun
Yalnızca belirli dönemlerde, bilgilendirme amaçlı haber ve güncellemeler gönderilmektedir.