GO ENERJİ HAKKINDA

Gezegenimizin, doğanın korunduğu ve insanlığın gelişmeye devam ettiği yarınlar için...

Hakkımızda  →  Genel


HAKKIMIZDA

GO Enerji'nin inancı şudur ki; insanoğlunun ihtiyaç duyduğu enerji doğanın bize bir armağan olarak sunduğu kaynaklardan sağlanabilir. Güneşin gücü gezegenimizin geleceğidir ve bizim uzmanlık alanımız. 2003 yılında temelleri atılan GO Enerji, güneş enerji teknolojisi (fotovoltaik) alanında çalışmalarını yürütmektedir. Müşterilerine Güneş Enerji Sistemleri, Güneş Enerji Santralleri ve destek hizmetleri sunmaktadır. Hizmet anlayışı, müşteri odaklı ve anahtar teslimi çözümler üzerine kurulmuştur.

Dünya genelinde faaliyet gösteren, sektördeki tek Türk firması olan GO Enerji, ABD'den Avustralya'ya uzanan büyük bir coğrafyada önemli projelere imza atmıştır. Bir mühendislik firması olarak elektriksel, mekanik ve mimari tasarımlar; satınalma, lojistik, saha kurulumları ve benzeri tüm aşamaları şirket bünyesinde gerçekleştiren GO Enerji, uluslararası alanda kendi ekibiyle yönettiği sayısız çalışma ile proje yönetimi kabiliyetlerini de ispatlamıştır.

Bu alanda bilgi dağarcığını genişletmek, hizmetlerinin kalitesini arttırmak ve hatta yeni teknolojiler üretmek üzere araştırma geliştirme çalışmaları da yürütmektedir. Bu çalışmalardan edindiği bilgiler ve tüm tecrübeleri ile GO Enerji, bilgi birikimi açısından sektörde özel bir konumdadır.

Bilimsel gelişime önem veren GO Enerji, dünyadaki tüm rakiplerinden daha ileri konumda olma hedefi ile ilerlemektedir. Bu bağlamda çeşitli üniversitelere ve araştırma enstitülerine destek olmakta ve onlarla ortak çalışmalar yapmaktadır.
Nihaî amaç, Türkiye'nin enerji ihtiyacına temiz enerji kaynakları ile çözüm üretmek ve ülkemizi güneş enerjisi alanında teknoloji ihraç eden bir ülke konumuna getirmektir.
Bu sorumluluğu üstlenen GO Enerji, bir yandan yaptığı Ar&Ge yatırımlarıyla ileri teknolojiler geliştirme çalışmalarına her zaman devam etmektedir.

GO ENERJİ, PRESTİJLİ PROJELERİN DOĞRU ADRESİDİR.



Hizmetlerimiz

Güneş'ten Elektrik Üretimi Alanında Çözümler


Kısaca Hakkımızda

Biz Kimiz?


GO Enerji, insanoğlunun ihtiyacı olan enerjiyi, doğaya zarar vermeden ve hatta bedava üretmesini sağlama misyonu ve bu alanda Dünya Lideri olma vizyonu ile ilerlemektedir. Uzmanlık alanı Güneş Enerji Teknolojileridir. Bu temiz enejinin kullanımının yaygınlaşmasını sağlarken, biryandan da yeni teknolojiler geliştirmek ve insanlığa sunmak için bilimsel tabanlı çalışmalar yürütmektedir.

Ne Sunuyoruz?


Anahtar teslimi çözümler sunan bir mühendislik firması olarak, Güneş Enerji Sistemleri ve Santralleri İçin sunduğumuz hizmetler:


  • Projelendirme
  • Kurulum
  • Yasal Onayların Alınması
  • Bakım
  • İşletim

Neden GO Enerji?


Sahip olduğu derin bilgi birikimi ve dünya çapındaki tecrübeleri sayesinde GO Enerji, en yüksek kalitede ve en verimli güneş enerjisi çözümlerini sunabilmektedir.


  • Yüksek Kalite, Uzun Ömür
  • Daha Fazla Elektrik Üretimi
  • 25 Yıl "Herşey Dahil" Garanti
  • Müşteri Odaklı Satış Sonrası Hizmetler

Daima Büyüyen ekibimiz için yeni iş fırsatları doğmaktadır


Özgeçmişinizi Gönderin ›