Dünya'nın En verimli
Güneş Enerjili Lambaları

Artık cadde ve sokaklar da güneş enerjisinden faydalanıyor, EKİNOKS® Güneş Enerjili Lambalar sayesinde tamamen ücretsiz biçimde aydınlanıyor.

Modeller ›

Ekinoks Güneş Enerjili Lamba Logo, Solar Lamba, GOEN


Gece ile gündüzün eşit olduğu alanlar

Tamamen GO Enerji'nin Ar&Ge çalışmaları ile geliştirilerek üretilen EKİNOKS® güneş enerjili cadde ve sokak lambaları, verdikleri aydınlık ve yüksek kaliteleri ile Dünya'nın en verimli güneş enerjili lambalarıdır.

Kalite & Uzun Ömür

Tüm EKİNOKS® lambalarda kullanılan parçalar, dünyanın en iyi üreticilerinden özel olarak temin edilir. Bu lambalar, parça kalitelerine artı olarak, teknik yapı ve tasarımları sayesinde uzun ömürlüdürler.

Güçlü Aydınlatma

Uzun yıllara dayanan araştırma ve geliştirme çalışmaları neticesinde tasarlanan EKİNOKS® güneş enerjili cadde ve sokak lambaları, verdikleri aydınlık şiddeti bakımından üstün özelliklere sahiptir.

Kesintisiz Çalışma

Tüm hava koşullarına ve coğrafi bölgelere uygun şekilde tasarlanan EKİNOKS® lambalar, yaz, kış, her gece boyunca kesintisiz çalışma kaabiliyetindedirler.

Estetik Tasarımlar

Özel tasarımcıların dokunuşları ile şekillenen EKİNOKS® lambalar, ücretsiz aydınlık sunmanın beraberinde, cadde ve sokaklara şıklık katmak için tasarlandılar.


EKİNOKS® Güneş Enerjili cadde ve sokak lambaları, gündüz güneş ışığından aldığı enerji ile akülerini doldururlar, hava karardığında ise otomatik yanarak etrafı aydınlatırlar. Hava aydınlandığında yine kendiliğinden kapanarak akülerini şarj etmeye başlarlar.

Ekinoks Güneş Enerjili Lamba, Solar Lamba, GOEN
 






Cadde ve Sokaklar Artık Ücretsiz Aydınlatılabilir

Bütün avantajları ve getirileri ile siz de EKİNOKS® Lambaları sahibi olun