GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ

ÇATI ÜSTÜ

Ürünler & Servisler  →  Sistemler  →  Çatı Üstü


Çatı Üstü Kurulumlar

GO Enerji'nin binaların çatılarına kurulması için sunduğu güneş enerji sistemleridir. Binalar için en yaygın kurulum alanıdır. Her türlü çatı yapısına uygun kurulum sağlanabilir.

Tüm Binalar İçin Uygundur

GOEN® RoofTopGO Enerji Çatı Kurulumu Güneş Enerji Sistemleri'nde, güneş panelleri binalarınızın çatılarına monte edilir. Tüm çatı tipleri için uygun olan alternatiflerde, özel aparatlar ile montaj yapılarak birebir uyum sağlanır.

Güneş Enerjisi, Solar Enerji, Çatı, GOEN

Kurulum öncesinde, uzman ekibimiz ile yapılan analizler ile, hangi teknikte bir montaj uygulanacağına karar verilir. Çatının sağlamlığını destekliyici nitelikteki montaj işlemlerimiz aynı zamanda sıvı ve ısı sızdırmazlık garantisi ile uygulanır. Tüm yük ve sismik hesaplamaları yapılarak, en yüksek uluslararası standartlara uygun şekilde monte edilen güneş panelleri on yıllar boyunca her türlü hava koşuluna dayanıklı, sağlam şekilde kullanılmaya devam eder.

Montajı yapılan güneş enerji sisteminizin dilerseniz sökülerek başka bir binaya taşınabileceğini biliyor muydunuz? Bu sayede binanızı değiştirecek olsanız dahi güneş enerji sisteminiz her zaman sizinle kalır.

Çatı kurulum uygulaması en yaygın tercihlerdendir. Geniş çatı alanalarının değerlendirilmesi sağlanır ve kurulum maliyeti avantajından faydalanmış olunur. Sac çatılar için dahi uygulanabilen bu çözüm için çatının metrekare başına 12-13kg taşıma kapasitesi olması yeterlidir. Farklı çatı tipleri için farklı çözümler sunabilen GO Enerji'de metrekare başına 4kg'a kadar düşük yüklerde çözümler mevcuttur. Uygulama tasarımlarımızda, binanın estetiğini öncelikleri ile tercihler yapılır. Bu sayede binanıza şıklık da katmış olursunuz.


Güneş Enerjisi, Solar Enerji, Çatı, GOEN

Siz de Çatınıza Uygun bir çözüm için iletişime geçin


İletişim Formu ›