AR&GE Laboratuvarlarımız

Kalite Kontrol ve Yeni Teknolojiler İçin

AR&GE  →  Test Laboratuvarlarımız


GOEN® LAB


Kalitenin son derece önemli bir prensip olduğu inancımızdandır ki, müşterilerilerimiz için sunduğumuz tüm ürün ve ekipmanları öncelikle kalite kontrol aşamasından geçiririz.
Dünyanın farklı ülkelerindeki farklı üreticilerden temin edilen parçalar, tedarik zincirimize girmeden önce kalite, kullanışlılık ve uzun ömür açılarından teste tabi tutulurlar. Kendi kriterlerimiz dahilinde test ettiğimiz tüm üreticilerin tüm ürünleri, hedeflenen kriterleri sağlamaları halinde tedarik zincirimize dahil olabilirler.
Aynı zamanda Türkiye'deki farklı üniversiteler ile yaptığımız ortak çalışmalar için, bu üniversitelerin laboratuvarlarından da istifade ederiz.

goen güneş enerjisi araştırma geliştirme

Kalite Kontrol Altyapısı

Hangi üretici tarafından üretilirse üretilsin, tüm parçalar tedarik zincirimize dahil olabilmek için, kendi belirlediğimiz, dünya standartlarının üzerinde kriterleri sağlamaları gerekir. Güneş panelleri, invertörler, kablolar, mekanik ve tüm elektriksel aksamlar, mutlaka, yaptığımız analiz ve testlerle kalite standartlarımızı karşılamalıdır.

Araştırma & Geliştirme

GO Enerji, mevcut hizmet ve ürünlerinin kalitesini artırmak, kalite kontrol testleri yapmak ve yeni teknolojiler geliştirmek için kendi laboratuvarlarına sahiptir.