GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ

OTOPARK GÖLGELİĞİ

Ürünler & Servisler  →  Sistemler  →  Otopark


Otopark Gölgeliği Kurulumları

GO Enerji'nin otopark alanlarına kurulması için sunduğu güneş enerji sistemleridir. Binaların otopark alanlarının kullanılması iyi bir alternatiftir. Bu sayede hem boş alanlar değerlendirilmiş olur hem de araçlar için gölgelik yaratılmış olur.

Tüm Otoparklar için Uygundur

GOEN® CarPort


Güneş Enerji Sistemi, Solar Enerji, Otopark, GOEN

GO Enerji Otopark Alanı Güneş Enerji Sistemleri'nde, güneş panelleri binalarınızın otopark alanlarına monte edilir. Araçların altına park edebileceği bir yükseklikte, özel yapılar ile montaj yapılır.

Güneş Enerji Sistemi, Solar Enerji, Otopark, GOEN

Kurulum öncesinde, uzman ekibimiz ile yapılan analizler ile, hangi teknikte bir montaj uygulanacağına karar verilir. Tercih edilen tasarım, zeminin uygunluğu ve güneşin yönü çerçevesinde mimari uygulama netleştirilir. Tüm yük ve sismik hesaplamaları yapılarak, en yüksek uluslararası standartlara uygun şekilde monte edilen yapı ve güneş panelleri on yıllar boyunca her türlü hava koşuluna dayanıklı, sağlam şekilde kullanılmaya devam eder.

Otopark alanlarının güneş panelleri için montajı son derece avantajlıdır. Binanın çatısının yeterli olmadığı durumlarda da en önemli alternatiftir.

Güneş Enerji Sistemi, Solar Enerji, Otopark, GOEN

Siz de Otopark Alanınıza Uygun bir çözüm için iletişime geçin


İletişim Formu ›