KARİYER

Bilgi ve gelişim odaklı çalışma ortamı

Hakkımızda  →  Kariyer


GO ENERJİ'de ÇALIŞMAK

Sürekli gelişim felsefi ile faaliyet gösteren GO Enerji, bunu alanlarında derin bilgi birikimine sahip, tecrübeli ve yetenekli kişilerden oluşan değerli ekibiyle gerçeğe dönüştürmektedir. GO Enerji'de, çalışmak bir zorunluluk olmaktan çıkarak, eğlenceli bir alışkanlık haline gelir.

İş disiplininden ödün vermeden, keyif ve eğlence ile çalışanların oluşturduğu bir iş ortamına sahip olan GO Enerji, kendilerine verilen imkanlar ve inisiyatifler ile sürekli gelişim sağlayan ve doğayı koruma içgüdüsüne sahip kişilerin iş adresidir.

Yeni Nesil İş Ortamı

BİZE ULAŞIN

İş Başvurusu

Belirli aralıkla yeni pozisyonlar için işe alımlar yapılmaktadır. Genel bir başvuru ile özgeçmiş havuzumuza kayıt olabilirsiniz

Başvur

ÇALIŞMA ORTAMIMIZ

GOEN, Güneş Enerjisi, Kariyer, Zeka
GO Enerji ailesi eğitim, bilgi ve tecrübe açısından belirli bir seviyenin üzerinde kişilerden oluşmaktadır ve şirket kültüründe kişisel gelişim büyük önem taşır. Bu sebeple herkese, teknik konularda ve sorumluluk alanlarında gerekli bilgi ve becerilerin daha da geliştirilmesinde herdaim destek olunup özel eğitimler verilirken; aynı zamanda genel kültür, sanat, spor ve kişisel beceriler konularında gelişim için de özel imkanlar sağlanır. Kariyer basamaklarını tırmanırken, gelişimini sürdüren herkes için yükselme imkanı tanınır.
GOEN, Güneş Enerjisi, Eğlenceli Ofis
İşe gelmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. İnsanlar günlerinin uyanık kaldıkları kısmının çoğunu iş yerlerinde geçiriyorlar. Ne kadar keyifli iş ortamı, o kadar mutlu insanlar yaratır. Bu inancı sayesinde GO Enerji keyifli bir çalışma ortamı sunar. Sorumluluklarının bilince olan ekip, bir yandan da çeşitli spor aktiviteleri, sinema-belgesel izleme ve hatta video oyunu oynama gibi imkanlardan rahatlıkla faydalanabilmektedirler.
Yeniliklerin öncüsü olma felsefesine sahip GO Enerji'de, bütün çalışanlara ürettikleri fikirleri hayata geçirme fırsatı sunulur. Teknoloji tabanlı bir ürün geliştirmek, bilimsel bir deney yapmak veya sadece akıllara gelen bir detayı incelemek gibi, yeni fikirler desteklenir ve imkanlar sağlanır:

  •    Laboratuvarlar tüm çalışanların hizmetindedir
  •    Özel bütçeler tahsis edilir
  •    İnceleme yapmak istenilen konuda özel imkanlar sağlanır