GOENGES® Güneş Enerji Santralleri

DANIŞMANLIK

Ürünler ve Servisler  →  Santraller  →  Danışmanlık


İşi Uzmanına Bırakın

GES (Güneş Enerji Santralleri) yatırımları öncesinde teknik ve ticari değerlendirmeler, yatırımının kârlılık analizleri ve ilgili tüm danışmanlık hizmetlerini, tek bir adreste, GOEN®'de bulacaksınız.
Güneş Enerji Santrali Danışmanlık, GOENGES

GOENGES® DANIŞMANLIK


Güneş Enerji Santrali Danışmanlık, GOENGES

GO Enerji, 2003 yılında beri elde ettiği tecrübe ve hatta bilimsel tabanlı çalışmaları ile güneş enerjisi alanında önemli bir birikime sahiptir. Uluslararası sektörü, siyasi gelişmeleri ve tüm iş dünyasını yakından takip etmenin avantajları ile sadece teknik açılardan değil bir yatırımcının ihtiyaç duyacağı her açıdan doğru yönlendirmeler sunabilme kaabiliyetindedir. Günümüze kadar sayısız projenin teknik ve ticari değerlendirmelerinde bulunmuştur.

Güneş Enerji Santrali Danışmanlık, GOENGES

Güneş Enerji Santralleri farklı sahalara özel olarak planlanır ve kurulurlar. Sanılanın aksine, havanın durumu ve güneşin çok gelmesi gibi detaylar yatırımın daha kârlı olacağı anlamına gelmez. Her sahaya özel, ayrı çalışmalar ve hatta, farklı daha uygun teknolojilerin seçilmesi gerekebilir. Bir sahaya gelen güneş ışığınının farklı dalga boyunda olması bile yatırımın verimliliğine etkileyebilir. Bu sebeple her ürün her saha için uygun değildir. Doğru değerlendirme ve danışmanlık önemlidir.

Hem teknik, hem finansal, hem de hukukî açıdan uzman, uzun yıllara dayanan tecrübe ve eğitimlere sahip ekibimiz ile yatırımlarınızdan maksimum kazanç elde edeceksiniz.

Siz de Yatırımlarınızın Değerlenmesi için iletişime geçin


İletişim Formu ›