GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ

BİNAYA ENTEGRE - BIPV

Ürünler & Servisler  →  Sistemler  →  BIPV


Binaya Entegre Kurulumlar

GO Enerji'nin binalara özel mimari ile kurulması için sunduğu güneş enerji sistemleridir. Estetik görünüm katan, özel güneş panelleri kullanılan bir uygulamadır. Farklı mimari uygulama alternatifleri ve özel ürünleri ile sunulur.

GOEN® BIPV


Güneş Enerjisi, Solar Enerji, Binaya Entegre, BIPV, GOEN

GO Enerji Binaya Entegre Güneş Enerji Sistemleri (BIPV)'nde, güneş panelleri binaların birer parçası olarak monte edilirler. Binaların farklı bölgeleri için, özel üretim ürünlerden oluşan sayısız mimari alternatifler sağlanabilir.

Projelendirme öncesinde, BIPV teknolojiler konusunda uzman özel ekibimiz ile yapılan analizler ve tercihleriniz neticesinde, hangi mimari yapıda bir montaj uygulanacağına karar verilir. Tüm yük ve sismik hesaplamaları yapılarak, en yüksek uluslararası standartlara uygun şekilde monte edilen güneş panelleri on yıllar boyunca her türlü hava koşuluna dayanıklı, sağlam şekilde kullanılmaya devam eder.

Güneş Panellerini binanızın cephe kaplaması olarak kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu sayede binanıza ek bir kaplama uygulama, düzenli boyama yapma gibi zorunluluklardan kurtulabilirsiniz.
Güneş Enerjisi, Solar Enerji, Binaya Entegre, BIPV, GOEN

Farklı renklerde, farklı şekillerde ve hatta farklı ışık geçirgenlikleri ile özel üretilen güneş panelleri binanızın elektriğinin ücretsiz elde edilmesini sağlarken, yapılarınıza yenilikçi ve çekici bir görünüm kazandırırlar. Normal cam yerine güneş paneli kullanarak, gölgelikler, cephe kaplamaları, yürüme yolları ve daha birçok tasarım oluşturulabilir. Membran gibi esnek yüzeyler için sunduğumuz özel güneş panelleri ise her alandan elektrik üretebilmenin yenilikçi yönüdür. Renk çeşitleri ile birlikte oluşan sınırsız mimari tasarım alternatifleri binalarınıza prestij kazandıracak.


Güneş Enerjisi, Solar Enerji, Binaya Entegre, BIPV, GOEN

Siz de Binanıza Entegre Özel bir çözüm için iletişime geçin


İletişim Formu ›