Ücretsiz Elektrik Kullanmak
veya
Elektrik Satarak Para Kazanmak

Kendinize ve Çevreye Büyük Kazançlar Sağlayacak Bir Yatırım

Güneş Enerjisinin Avantajları


Doğayı Korumuş Olursunuz
Elektriğinizi güneşten sağlayarak, diğer kaynaklarla elde edilen enerjinin doğayı verdiği geri dönülmez zararları engellersiniz. Bu sosyal sorumluluğu üstlenmek size/şirketinize imaj açısından da önemli katkılar sağlar.

Bedava Elektrik Kullanırsınız
Artık elektrik için para ödemenize gerek kalmaz. Özgürce elektrik kullanabilirsiniz.

Para Kazanırsınız
Güneş enerji sistemleri ile kendi ürettiğiniz elektriği isterseniz şebekeye satarak para da kazanabilirsiniz. Üretilen elektriği kullanmadığınız zamanlarda işlem otomatik olarak gerçekleşir ve sisteminiz kendiliğinden size para kazandırır.

Elektrik Fiyat Artışlarından Etkilenmezsiniz
Elektrik fiyatları her geçen yıl artıyor ve ne yazık ki böyle de devam edecek. Ama artık, fiyatlardaki artışlar sizi hiç etkilemeyecek.

Bina Enerji Yönetim Sistemi Sahibi Olursunuz
Üstelik güneş enerji sisteminizi GO Enerji'den aldıysanız, artı olarak, binanızın enerji üretim ve tüketimini takip edip yönetebileceğiniz bir bina enerji yönetim sistemi altyapısına da sahip olursunuz.Güneş Enerji Sistemleri ve Santralleri

Diğer teknolojilere göre önemli üstünlükler


GÜNEŞ ENERJİSİ
YATIRIMCILAR İÇİN NEDEN ÇOK AVANTAJLI?


Bir yatırım aracı olarak Güneş Enerjisi, rakipsiz avantajlara sahiptir. Hiçbir bilgiye sahip olunmadan da güneş enerji santrallerine yatırım yapılabilir. GO Enerji ile sunulan anahtar teslim çözümlerde, güneş enerji santrali kurulum sahasına özel olarak tasarlanır, kurulur ve gerekli yasal izinlerin alınmasıyla birlikte, çalışır durumda teslim edilir. Santraliniz kendi kendine elektrik üretmeye hemen başlar. Artı olarak, performans analizi-raporlaması ve gerektiğinde müdehale için BAKIM HİZMETİ, yatırımınızın korunması ve takibi için ise İŞLETİM HİZMETİ GO Enerji tarafından size sunulur. Güneş Enerji Santrali'nizin çalışması için bir hammaddeye ihtiyaç duymazsınız. Havanın aydınlık olması yeterlidir.

  • Özel bir bilgiye ihtiyacınız yok
  • Ekip oluşturmanıza gerek yok
  • Ekstra masraflar yok

Yatırımınızı yapın ve arkanıza yaslanarak, on yıllar boyunca elde edeceğiniz kazancın kendiliğinden oluştuğunu seyretmenin keyfini çıkarın.
Güneş enerjisi teknolojisi dünyadaki tüm enerji üretim teknolojilerinden farklı olan tek enerji üretim yöntemidir. Mevcut tüm teknolojilerde bir türbinin çevrilmesi prensibi ile elektrik üretilirken güneş enerjisi için aynı şey geçerli değildir: Işık doğrudan elektriğe çevrilir.
Güneş Enerji Santralleri, her atmosferik koşula, her sahaya ve konuma özel olarak tasarlanabildikleri için, gezegen üzerinde her yerde yatırım yapılabilir. Bir türbin veya benzeri mekanik parçalara sahip olmadıklarından, düzenli ağır bakımlar yapma zorunluluğu yoktur ve uzun ömürlüdürler. Hammadde tedariği gibi bir ihtiyaç söz konusu değildir, güneş hergün doğar. Kullanım ömürleri onlarca yıldır. Bu süre zarfında "parça değişimi" gibi bir ihtiyaç duyulmaz.
Güneş Enerjisi Avantajlar, Yatırım, Solar Enerji, GOEN
Paranızı Güneş Enerji Santrallerine yatırmak, güvenli bir biçimde onu katlamanızı sağlar. Üreteceğiniz elektriği kullanabileceğiniz gibi mevcut devlet alım garantisi sayesinde doğrudan da şebekeye satabilirsiniz.
Elektrik kullanımına yönelik yatırım yapmak istiyorsanız, her yıl artan elektrik fiyatlarınının etkisini baz aldığınızda toplamda belirgin bir kâr elde etmiş olursunuz.
Elektrik şatışına yönelik yatırım yapmak istiyorsanız, banka faizlerinin ve diğer menkul kıymet getirilerinin çok üzerinde kazanç elde edersiniz.

  • Dolar'a endeksli devlet alım garantisi: 10 yıl boyunca alım garantisi sunulmaktadır
  • Elektrik fiyatlarındaki artış: %10'a varan düzenli artışlar söz konusudur
  • Enflasyon etkisi(Nominal Faiz): Faiz geliri için bankada tuttuğunuz varlıklarınızın değeri aslında, enflasyon etkisi yüzünden her yıl azalmaktadırlar

Bu gibi faktörler baz alındığında, Türkiye'de güneş enerjisine yatırım yapmak, bir alternatif olmaktan çok, finansal olarak en mantıklı tercihtir...Bir Yatırım Aracı Olarak GÜNEŞ ENERJİSİ

Diğer enerji yatırımlarına kıyasla önemli üstünlükler

Güneş Enerjisi Diğer Enerji Santralleri, Solar Enerji, GOEN