GOENGES® GÜNEŞ ENERJİ SANTRALLERİ

BAKIM

Ürünler ve Servisler  →  Santraller  →  Bakım


GES'lerin Bakım Hizmeti

Güneş Enerji Santralleri'nin bakımı, performansın korunması için destekleyici bir araçtır. GO Enerji'nin sunduğu bakım hizmeti uluslararası pazardaki en kapsamlı servistir.
Güneş Enerji Santrali Bakım, GOENGES

GOENGES® BAKIM


Güneş Enerji Santrali Bakım, GOENGES

GO Enerji, Güneş Enerji Santralleri için dünyanın en kapsamlı bakım hizmetini gururla sunar. Uzmanlığı ve bilgi birikimi sayesinde santrallerin verimliliğinin korunması için son derece detaylı uygulamalar yürütmektedir.

Güneş Enerji Santrali Bakım, GOENGES

Kendi geliştirdiğimiz "33NoktaKontrolü" uygulamamız ile, kullanımda olan güneş enerji santralleri, en ince detaylarına kadar kontrol ve analiz edilir. Güneş panellerinden invertörlere, kablolardan diğer elektrik elemanlarına ve hatta tüm mekanik aksamın detaylarına kadar yapılan incelemelerde bütün parçaların performansları analiz edilir.


  • Performans Düşümü Tespit Edilen Parçaların Ücretsiz Yenilenmesi
  • Acil Durumlarda Özel Helikopterimiz ile Anında Müdahale Garantisi
  • Yıllık Düzenli 33NoktaKontrolü
  • Performans Analizlerinin Düzenli Aralıklar İle Raporlanarak Yatırımcıya Sunulması
  • Çevrimİçi Performans Takibi
Diğer enerji teknolojilerine göre yok denecek kadar az bakım ihtiyacı duyan GES'ler, performanslarının korunması ve acil durumlarda müdehale için bakım görmektedirler. GO Enerji ise artı olarak, performansların arttırılması ve santralin ömrünün uzatılması için hizmet verir.

Güneş Enerji Santrali Bakım, GOENGES

Siz de bu özel bakım hizmetinden faydalanmak için iletişime geçin


İletişim Formu ›